| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cine se joaca CityVille-facebook. de ce cand imi apare un nou vecin dispare altu si in total mereu am 6? nici macar pe Sam care e de la inceputul jocului nu o mai am...

Răspuns Câştigător
| xblumix a răspuns:

Daca vrei sa joci in continuare chiar nu pot sa stiu dc nu iti apar probabil e un bug ca sa fie mai usor incerci sa schimbi browserul sau daca nu poti in nici un fel iti faci un cont now si joci doar city-ville si eu joc dar nu m.i s-a intamplat asa ceva plss funda daca te-am ajutat