| anonim_4396 a întrebat:

Intrebari pentru cei care joaca cs:
Cand se da SLAY
Cand se da Kick
cand se da DESTROY (si ce inseamna)
Cand se da BLIND (si ce inseamna)
Primul raspuns corect are funda, promit!

Răspuns Câştigător
| KoX a răspuns:

Slay = te loveste ceva invizibil si iti ia HP ( cea mai buna explicatie, si poate nu neaparat sati ia HP )
Kik= te da afara de pe server
Destroy= iti distruge clientul de cs si iti pune la nume Snt.un.mare.distrus sau ceva rolling on the floor
Blind= nu mai vezi nimic
Gag= nu mai poti sa vb
Ban = nu mai poti intra pe server un anumit timp sau niciodata
Kik se da atunci cand - faci ceva minor
Ban - atunci cand joci cu hackuri ( wall etc ) sau injuri pe cineva ( nu neaparat stafful)
Slay- cand enervezi un admin rolling on the floor
Blind-cand enervezi un adim rolling on the floor
Gag- cand injuri
Destroy- cand joci cu hackuri... multa vreme ( sau ptna rolling on the floor )
winking Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Toti sunt pro.ti Slay inseamna ca ai campat adica ai stat pra mult intr-un loc kick inseamna ca admin din tam, penie a vrut sa te scoata destroy inseamna ca te-a banat gm pentru o perioda de timp 5-10-15-20lind cand ai hack de aparare si nu-ti ia din viata, soer ca te-am ajutat.

| AuDCul0ri a răspuns:

Slay=Te arunca
Kick=Te scoate d'p server
Destroy=Cand intri in cs ai lag ff mare, nu poti sa te misti
Blind=Ti se inegreste ecranul