| Maariiaa97 a întrebat:

IPad mini sau IPad 3? Ce imi recomandati si de ce? Mersi:*
Funda:d

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

IPad Mini este un iPad 3 de dimensiuni mai mici. Daca vrei o portabilitate mai buna atunci alegi iPad Mini, daca vrei o performanta mai buna atunci alegi iPad 3. Putine caracteristici de la iPad 3 Detroneaza iPad Mini cum ar fi procesor mai mare la iPad 3, rezolutie mai mare.
Bafta!

1 răspuns:
| calingoia2001 a răspuns:

Iti recomand IPad mini pentru ca e mai ieftin un ecran de 7, 9 inchi, o gramada de aplicatii si conexiuni wirelles ultra rapide (fundabig grin)