| Maariiaa97 a întrebat:

IPad mini sau IPad 3? Ce imi recomandati si de ce? Mersi:*

Fundahappy

2 răspunsuri:
| designerbugatti2012 a răspuns:

Eu zic ca ip 3 pentru ca:
IPad a treia generație (a anunțat ca noul iPad, uneori limbajul cotidian cunoscut sub numele de iPad 3) [5] [6] [7] este un computer comprimat proiectat, dezvoltat și comercializat de Apple Inc Acesta adaugă un display Retina, noua Apple a cip A5X cu un procesor quad-core grafică, o camera de 5 megapixeli, 1080p înregistrare video HD, dictare vocală, 4G (LTE) [8] și Siri (disponibil 19 septembrie 2012). Este livrat cu iOS 5.1, care oferă, de asemenea, o platformă pentru mass-media audio-vizuale, inclusiv cărți electronice, periodice, filme, muzică, jocuri pe calculator, prezentări și conținut web. [4]

| QpAnaQp a răspuns:

Aprob tot ce a zis designerbugatti2012 chiar daca a dat doar copi peist