| DiannaDia a întrebat:

Joaca cineva Subway surfers? Cum puteti face punctaj mare? Eu nu depasesc 300.000.

6 răspunsuri:
| Stefan_Bostiog_1996 a răspuns:

Eu personal am facut 2 milioane si ceva.dar am un coleg in clasa care a facut 15 milioane, a stat 4 ore cu tot cu pauzalaughing
pai in joc poti sati cumperi niste placi...iar in timpul jocului daca apesi de 2 ori pe ecran, in lo c sa alergi ai sa mergi pe o placa si atat timp cat ai placa si daca te ciocnesti de ceva nu mori...deci cumparati multe placi si ai sa ajungi mai departe sau joaca mai mult timp si ai sa castigi indemanare nu poti safaci un scor mare din prima

| DiannaDia explică (pentru Stefan_Bostiog_1996):

Am multiplerul la 26.Stiam faza cu placile.Insa cheltuiesc banii.Nu tin mult.laughing Imediat ii cheltuiesc. Trebuie sa ai multiplerul la 30(max) si celelalte upgradate.

| ΣηJΦY a răspuns (pentru DiannaDia):

Dar cum faci sa creasca multiplierul?

| ionutzZZ89067 a răspuns:

Încearca pe google play sa descarci hack unlimited coins and keys si ai 999999999 chei si 999999999 coins. Baftăwinking happy