| Veveritax a întrebat:

Imi puteti da va rog link-uri de unde pot scoate joaca Subway surfers ca nu gasesc

Răspuns Câştigător
| DOOOOOOOOOOM a răspuns:

Daca pentru calculator descarca-l din linkul acesta http://fisierulmeu.ro/67NHGW01R823/Subway-Surfers-rar.html si apasa pe download 1!

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Poti juca pe Facebook. Sau daca ai telefon cu Android intra pe Google si scrie magazin play, dai pe primul si iti iei de acolo.Dar trebuie sa ai cont Google neaparat pentru Magazin Play.Cea mai buna solutie este Facebook.