| ingerasmotat a întrebat:

Joc batman arkham city si nu reusesc sa salvez, adica atunci cand inchid jocul pierd tot. Mentionez ca jocul e descarcat cu black box. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ionut_5013 a răspuns:

Iti trebuie un cont de windows live cu care sa te connectezi de fiecare data cand intri in batmanwinking [funda?]

| ingerasmotat explică (pentru ionut_5013):

Ti-am dat funda dar am alta problema nu pot deschide windows live adica apas pe home si nu se intampla nimic. Am descarcat games for windows live am si cont dar imi deschide games for windows marketplace

1 răspuns: