| madalino14 a întrebat:

Joc cs pe un server de Deathrun cu knife-mod, si nu stiu cum sa schimb cutitul cand sunt terorist fara alte arme in mana.
Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cuțitul se schimbă folosind comanda „ /knife ", eventual îți poți pune bind pe această comanda, apăsând doar litera pe care o alegi tu pentru a activa această comandă. Cum pui bindul? Scrii în consola bind x ( sau orice literă vrei tu) și textul, în cazul tău, /knife.

| J0hnN a răspuns:

Scrii in chat /knife si alegi unul din cutitele disponibile, apasand numarul corespunzator.

| madalino14 explică (pentru J0hnN):

Nu mane. stiam asta, dar cand ma baga terorist orice cutit as baga tot ramane ala de la inceput se schimba doar skinu la el..trebuie sa schimb mereu arma sa mearga cutitele.