| cosminnnnn a întrebat:

Joc GTA Vice City, cred ca majoritatea a-ti auzit de acest joc. Si am ajuns sa cumpar Sunshine Auto, si de aici m-am blocat chiar nu stiu ce sa fac, am inteles ca trebuie sa caut niste masini pe strada, am gasit cateva, dar nu stiu ce sa fac cu ele si cum le gasesc si pe restul.
Care ma poti lamuri putin cum sa termin misiunea de la Sunshine Auto. Ofer funda, mersi.

3 răspunsuri:
| twiterist a răspuns:

Incearca sa iei toate masinile ce le gasesti pe strada sa le duci la Sunshine Auto si le pui la vanzare eu asa am facut daca nu merge atuncea cauta pe net rezolvarile

| cosminnnnn explică (pentru twiterist):

Ok, dar la vanzare cum le pun si unde?

| twiterist a răspuns (pentru cosminnnnn):

Pai nu l`am mai jucat de un an partea cu vanzarea trebuie sa fie acolo la Sunshine Auto in spate lui ar trebui sa fie un depozit si sa te duci acolo cu masina thinking nu mai stiu sigur cauta tutorial pe youtube de la misiune