| Miaunet22 a întrebat:

Joc Metin2United. Deci, daca schimb rasa otelul meu de war se transforma in otel de ninja de exemplu, arma mea de 80 (de war) se transforma in arma de 80 (de ninja) si toate itemele se transforma in aceleasi pentru ninja?

Răspuns Câştigător
| Valentin1 a răspuns:

Sunt expert in metin si am jucat united... daca schimbi rasa doar te lasa sa o porti daca o ai pe tine nu se schimba nimic tot de war ramane numai ca poti sa o porti dar daca o dai jos.trebuie sa te faci din nou war ca sa o poti pune! Succes! funda?