| Miaunet22 a întrebat:

Cam cat costa un otel+9 pe Metin2United? (sunt ninja)

Răspuns Câştigător
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Pai, de la shopuri se ia cu 100kk-200kk, dar poti scrie pe striga : "! Cumpar otel >ninja< +9 dati PM" si asa ai sansa sa negociezi si sa il cumperi cu un pret mic sau chiar sa il schimbi cu alt/alte item/iteme big grin P.S: Ai grija sa aiba HP +3000 laughing, daca se poate big grin

2 răspunsuri:
| doggie a răspuns:

laughing ia unu +0 cu 20kk maxxxxxim daca nu vrei sa iei teapa ( asta e pe server 3-xertonia) si fa.l +6 la fierar (100% sanse de reusita) si cu max 10kk cu bless il faci +9 daca nu poti sa stai prin green valey si ai sa vezi ca playeri arunca oteluri de war sura si saman (daca ai noroc gasesti si de ninja daca nu dai ce gasesti pe otel)...tot acolo se arunca si arme de 70.in afara de soul blade big grin...eu am aruncat mai multe otele de ninja de exemplu bafta

| adriandamian a răspuns:

Pai valoreaza cam 30kk, da astia sunt prosti si il pun scump 100, 90 i 30 sa stii ca daca ai rabdare gasesti si cu 30, sau mai pica prin green valey,. gnoll forest, da mai des green valey, sau ia unu +0, si il cresti ala +0 i cam... 15kk max happy deci nu i greu eu am otel +9 happy