| anonim_4396 a întrebat:

Pe Steam mi-am downloadat/cumparat cs go tf2 si cs (1.6) dar cand intru pe orice server ma deconecteaza si imi scrie: An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure server. Am incercat sa scriu in command prompt: bcdedit /deletevalue nx, prima data mi-a dat ca am sters nu stiu ce si dupa 5 minute de jucat pe un server de cs go iar mi-a dat eroarea aia, acum cand scriu in command prompt bcdedit /deletevalue nx imi apare:An error occurred while attempting to delete the specified data element. Element not found. FUNDA RASPUNSUL CARE MA AJUTA SA SCAP DE EROAREA ASTA.

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

S-ar putea sa fie antivirusul, sau sa nu aiba steam sau jocul permisiune in firewall.

| anonim_4396 explică (pentru xFluing):

Si steam-ul si jocurile au permisiune in firewall ca daca dau un restart ma lasa sa ma conectez dar nu ma lasa sa ma joc mai mult de 5 minute.