| silviutzu97 a întrebat:

Joc Top Eleven pe facebookbig grin. Stiti cumva vreun hack pentru Tokeni care sa mearga? Am cautat pe net si nu am gasit! Daca stit va rog putin ajutor!big grin Dau fundawinking!

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Degeaba cauti pe internet Hack-uri, Crack-uri sau faze cu Cheat Engine, ca este imposibil. Numai un Hack-er adevarat poate sparge sistemul Facebook care cuprinde totodata si jocurile. Pe Facebook nu este ca pe Hi5 cand schimbi data de la PC si cresc legumele la BarnBudy, aici este altceva. Multumesc!