| anonim_4396 a întrebat:

Joc top eleven pe facebook si azi mi-a aparut eroarea asta:
Connection to the server 'Routing server' on port 1935 failed.

Server might be down for maintenance, please try again later.

If the problem persists you can find more information at our forum here.

Error for developers:

[SecurityErrorEvent type="securityError" bubbles=false cancelable=false eventPhase=2 text="Error #2048"]
de ce? si cum rezolv? ieri imi formatasem calculator, oare din cauza asta?

1 răspuns:
| becka133 a răspuns:

Poate este conectia proasta, incearca sa intri mai tarziu sau restarteaza pc-ul

FuNdItZzA?