| anonim_4396 a întrebat:

Joc un metin2 privat. Pe iteme intra bonusurile exact ca pe ro in afar de pv (300). Eu sunt rasa warrior. Vreau si eu sa imi spuneti bonusurile care sa le pun pe un set anti razboinic. Intra 5 bonusuri pe item ca am marmure. De exemplu ce trebuie sa pun pe :cercei, colier, bratara, coif, armura, scut, papuci, arma. Toate 5 bonusurile care intra pe aceste iteme sa fie anti warrior!

1 răspuns:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Set anti warrior 1. pune sabie 2maine critica pv pe care intra regenerari pe koif pune rez magie si semi oameni si asa la toate nu e greu