| eXpLoDed a întrebat:

Jok Metin2Nge si as dori s imi spuneti ce bonusuri trebuie pentru saman pe papuci bratara colier cercei scut coif arma armura DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| pix3L a răspuns:

Bratara:15 rezistenta magie, 10 Semi-om(Bratara de aur alb+9)
Papuci:15 Sabie 15 2 maini, 1, 5-2k pv(Papuci Extaz)
15 Evantai, 15 clopot 1, 5k 2k pv(Papuci Extaz)
15 Pumnal, 2k pv, 15%sansa de a evita atacul cu sageti(Cizme de piele)
Colier:15 Sabie, 15 2 maini, 1, 5-2k pv
Colier:15 Pumnal, 15 sageti, 1, 5-2k pv
Colier:15 Evantai, 15 Clopot, 1, 5k-2k pv
Cele mai indicate coliere sunt lacrima Cer si Perle
Armatonguee un evantai mantuire trebuie sa ai 10 semi-om, 12 int si pietre reintoarceri, anti sura, anti razboinic\
Armura:Ce am spus si la coliere
Coif:15 rezistenta la magie si 10 semi-om

| eXpLoDed explică (pentru pix3L):

Mane Poti sami spui si la war? scut coif arma armura bratara colier cercei papui