| ziggy2002 a întrebat:

Jocul Sniper Elite V2 Merge Si Pe Windows XP? Cel Mai Rapid Raspuns Primeste Funda!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Nu jocul nu ruleaza pe Windows XP am vazut ca "ALEX1998BZ" ti-a spus ca da ei bine s-a inselat!

Spune clar in cerintele jocului:

Windows® XP is NOT supported

(Windows XP nu este suportat)

Deci nu iti va rula daca ai XP nu scoate jocul pentru ca o faci degeaba!

System Requirements

* OS: Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Windows® XP is NOT supported)
* CPU: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 256 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 10.0 Compatible
* DirectX: Version 10.0

Supported Graphics Cards:
NVIDIA GeForce 8800 series / ATI Radeon HD 3870 or better

Bafta!

| ziggy2002 explică (pentru Magnifico):

Merge Pe Windows 7 32bit? Sau Windows 7 64bit? Spune-mi daca merge pe amandoua!

| Adismecherasul a răspuns:

Nu merge

| ziggy2002 explică (pentru Adismecherasul):

Atunci merge me Windows 7 32bit ca vreau sa mi-l baag pe calculator! Vreau mai multe raspunurir daca merge pe Windows 7 32bithappy

| ziggy2002 explică (pentru ziggy2002):

Scuze pentru greseli de scrishappy Va rog HELP!

| ziggy2002 explică (pentru ziggy2002):

De ce nu ma ajuta nimenisad? Va rog frumos sa ma ajute cineva! cine ba ajuta ii dau VOT!happy

| Magnifico a răspuns (pentru ziggy2002):

Cred ca merge pe ambele.Trebuie Windows 7 in general nu conteaza cati bity are!

| ziggy2002 explică (pentru Magnifico):

Multumesc!

| Magnifico a răspuns (pentru ziggy2002):

Cu placerewinking

| Noxed a răspuns:

Nu merge mi-l-am luat si eu si nu imi merge sccrie Windows® XP is NOT supported