| AvalohAlyn a întrebat:

Jocuri foarte bune jucate pe o tableta Android stiti?

Răspuns Câştigător
| ena14 a răspuns:

Sims freeplay, lara leric run poate parea de fete pentru ca alearga o fata dar e cool si pentru baieti daca alergi suficient de departe te infrunti cu un dragon si impusti cu pistoale in monstri, injustice:gods among us, lego@ star wars.Cam asta e tot.Te rog da-mi funda ca nu am nici una.

2 răspunsuri:
| Damaris2000 a răspuns:

Kritika si hearthstone

| FNAF a răspuns:

Mortal kombat asphalt 8 pixel gun real boxing head soccer fifa 15 minecraft mario cart 300 games shadow fight plants vs zombie taichi panda