| TrolFrezze a întrebat:

M-am jucat tot felul de jocuri de groaza, si mie i-mi plac jocurile de groaza, si as vrea niste jocuri pe care le stiti si pe care nu le-am jucat.
Jocurile pe care le-am jucat:
F.E.A.R.
The thing
Left 4 Dead (nu stiu daca se pune)
Dead Space
Sillent Hill
Amnesia
Slender
Penumbra
Cam atat mersi anticipat! Bye!

Răspuns Câştigător
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Ai jucat amandoua Amnesia? Daca nu Incearca Amnesia:A machine for pigs iar Left 4 Dead nu se cam pune, ca nu e asa scary, dar daca tot ai jucat, incearca si Left 4 Dead 2...in orice caz vad ca-ti plac jocurile de groaza,ai jucat destul de multe, daca tot zici ca ai jucat slender, le-ai jucat pe toate? Incearca slender woods, faceless(slender:source) iar daca vrei sa joci cu prietenii, incearca slendy tubbies