| anonim_4396 a întrebat:

Jucatori Fortnite aici?
La primul joc am castigat meciul eliminand 5.

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nope, intentionez sa-mi pastrez sanatatea mintala macar pana la 60 de an laughing.

| Andresso a răspuns:

Pe cine minti tu mai?
La primul joc poate cand numai ce aparuse Fortnite atunci poate ai castigat.
In momentul ala era foarte usor sa castigi un meci, facusem pe undeva la 2300 winuri de la sezonul 1 pana la sezonul 5, dupa m-am lasat.

| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Omule pana acum am jucat 2 meciuri de fortnite si primul L-am castigat. Sincer Habar nu aveam ce trebuie sa fac am dat de arme fara numar. De ucis am eliminat 5 : am dat peste 2 cu masina. Alti 2 i-am ucis din spate stand la panda. Unu fata-in fata.
In runda 2 am fost pe locul 19.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa iti dezumflu balonul dar primul il castiga toata lumea ca e cu boti, ca sa incurajezelaughing Nu ii baga in seama pe astia triggered.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Sincer, M-am gandit ca au fost boti.
Dupa aia nu am mai castigat niciodata. Maxim am ajuns pe locul 4 stand tot meciul in masina, pe silentios, cand se apropiau altii plecam de acolo.
E nasol cu echipe, desi am dat pvp 100. Tot se fac echipe si nu am sanse impotriva lor care actioneaza impreuna, eu nu interactionez cu echipa mea/ba chiar am incercat sa-i omor.
Iar faza cu construitul e aiurea de tot. Trebuie sa incerc Pubg numai ca ala e cu plata...

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca PUBG Lite, ala e gratis si iti dai seama daca iti place sau nuhappy

| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Cel mai mult imi displace ca sunt echipe de cate 4. Eu niciodata nu merg cu echipa si e nasol 1x4, Ar trebuie sa fie solo.
Si ma indoiesc ca toti cei 100 de jucatori is reali, mai baga si boti cred.

| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Lol, acu am aflat ca sunt mai multe optiuni de joc. Si pvp100. Rezist pana la ultimii 10 de castigat nu pot, cred ca altii au arme premium de sunt atat de buni, cand moare cate un "pro" vad arme la el ce nu gasesc altundeva in mapa.
Tactica mea, e de a ma ascunde bine ma misc numai cand vine "furtuna"