| MrBlueEnergy a întrebat:

Jucatori Need For Speed ( in special Most Wanted ); cum pot sa castig o cursa pe modul Drag Race?

Răspuns Câştigător
| DRAGANONSKY a răspuns:

Trebuie sa simbi interminalul verde km toate vitezele,deoarece in drag trebuie sa schimbi manual(tasta shift-gear up, tasta ctrl-gear down)foloseste nos din a treia treapta si incearca sa joci cu o masina tractiune fata, astfel de km dai de cur in treapta 1-2, si sfatul cel mai important,in MW,la marker-re nu alerga sa iei masina oponentului,alege mai bine unique parts, un motor unic, turbo sau nos unic iti va salta q mult competentele masinii.Bafta!

| MrBlueEnergy explică (pentru DRAGANONSKY):

Crezi ca ar trebui sa iau unique parts decat masina/banii? straight face

1 răspuns: