| EleonorElena a întrebat:

La Altex din Cora Alexandriei, credeti ca este TheSims3Seasons sau TheSims3 sau TheSims2Seasons sau TheSims2?

2 răspunsuri:
| EleonorElena explică:

STIU CA AM NEVOIE DE ORIGINAL CA NU SUNT PROASTA! Originalul il vreau pentru varamea, si oricum amgasit originalul, iar expensiile pentru mine!

| WJonnie a răspuns:

Eu m-as duce cu the sims 3 dar pentru a te juca the sims 3 seasons va trebuie the sims 3 originalu pentru ca este un expansion pack si acelasi lucru pentru the sims 2