| yonutz6399 a întrebat:

La asamblarea standard de la pc garage ( asamblarea unui pc) trebuie sa platesc in avans? Prin card? Mama mea nu admite plata cu cardul, chiar daca ar fi o suma mica.Care ar fi solutia?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Contra ramburs. Platesti la primire.

| yonutz6399 explică (pentru Salontanul):

Pai daca aleg asamblarea standard trebuie sa plateste 10% din suma in avans prin card.

| Salontanul a răspuns (pentru yonutz6399):

Daca alegi asamblarea standard vad ca este scris ca platesti 49 lei. Poti, insa, sa-i platesti si prin alte modalitati: http://www.pcgarage.ro/info/plata/transfer-bancar-depunere-in-cont/