| anonim_4396 a întrebat:

La browserul mozila firefox se poate schimba cumva linkul de la newtab gen cand dau new tab sa intre direct pe google nu sa imi deschida pagina aia cu mai ultimele siteuri vizitate? Daca da cum?

2 răspunsuri:
| BazikR1 a răspuns:

Nu stiu sigur daca asa se procedeaza dar incearca sa te duci la setari si o sa apara o sectiune "on start up" selectezi open a specific or set of pages si langa trebuie sa scrie set page/s cel putin asa e la chrome sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Darkyy25 a răspuns (pentru BazikR1):

Nu nu are am ajuns la concluzica ca nu are desi mai astept raspunsuri