| Boog a întrebat:

La ce echipa joaca David Beckham la pro evolution soccer 2011 ca l-am cautat si a nationala si nu era, iar cand am vrut sa il selectez nici atunci nu era deci la ce echipa joaca?

3 răspunsuri:
| Cristinel_6715 a răspuns:

Beckham apare în echipă Anglia, dar fără un club în care acestea nu apar în joc. Cu toate acestea el se adaugă la AC Milan...

| Cristinel_6715 a răspuns:

Beckham apare în echipă Anglia, dar fără un club în care acestea nu apar în joc. Cu toate acestea el se adaugă la AC Milan

| 2Fast2Furious a răspuns:

La Los Angeles Galaxy (LA Galaxy)