| cezar987 a întrebat:

La ce imi pica rib, fms, partizan si ucigator de lei?
mETIN2

Răspuns Câştigător
| turcudenis99 a răspuns:

Tr sa mergi pana in ultimul eatj al turnului cu demoni si acolo vei gasi niste monstri care seamana cu niste oameni le ei pica niste cufere si din cuferele alea pica partizan,otele, sirius, orhideee etc.

6 răspunsuri:
| AnonimuszWss a răspuns:

Fms-arcas brutal si specialist brutal
rib-Orc
partizan-lada reginei paianjen, lada reaperului, lada 9 cozi si cateodata in padurea rosie si la metine din padurea rosie si verde
ucigator de lei-muntele sohan
Funda?

| Amplifier a răspuns:

Pai ribu iti cade la arhai din Valea SErguyon fms iti cade la specialist brutal sau arcas brutal. patrizanu in padurea rosie la piatra metin2 de lvl 80 85 90big grin iar ucigatoru de lei in turnul demonilor big grin(funda?)

| Jessica a răspuns:

Ribul cadde la arahani, Fms-ul la salbaticii aia de se omoara foarte greu dar nu aia din map 2, Partinzanul cade in Padurea Rosie la metine si Ucigatorul nu stiu.

| deadyo a răspuns:

Ribu si fms pica la arcas brutal partizanu pica la metine de lvl mare sau an padure

| alexandru123_5496 a răspuns:

FMS si RIB pica la esoterici langa intrare V3 Ucigatoru de lei lica in tepmlu si partizanu pica l metine de 90 cel mai des da mai pica si la monstri din padurea rosie de lvl 82 dar asta foarte greu trebuie sa bati la ei vreo 2-3 ore daca nu ai noroc. Bafta!