| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Stie cineva pe metin2 united de unde pica semi-om partizan sau otelu de 66? ca in padurea rosie am batut pe aia la greu si nu mi-a picat

4 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Nu cunosc bine acest metin 2 united dar in experienta mea de player pe srvr private otelul pica la metinde lvl 90 si ca sa iti pice si tu trebuie sa ai macar lvl 80/90 altfel il cumperi de la shop pentru partizan trebuie sa dai click pe cutiibig grin... dar e mai buna o nimpfa +9

| XxAndreiMasterxX explică:

Si semi-om?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pica in new map desteptule tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! vezi du-te in new map ca acolo daca ai experinta iti pica la greu...