| luci12nf a întrebat:

La counter 1.6:
cum se numeste harta/ server in care trebuie sa furi steagul de la aia din baza si sa il aduci la tine in baza?
specifica-ti harta/ server
funda!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cred ca te referi la serverele de pe Half.
Intra in folderul jocului si ai acolo o iconita "Half" intri pe ea si dai ca la cs sa-ti gaseasca servere.Pe majoritatea asta faci, trebuie dus steagul in baza.

| luci12nf explică (pentru Magnifico):

Nu nu asta e e cs 1.6 am mai jucat in plus nu-mi gaseste servere

| Magnifico a răspuns (pentru luci12nf):

Daca nu iti gaseste servere e de la MasterServers.

http://www.steamx.ro/forum/viewtopic.php?f=38&t=428

Nu stiu de ce zici tu cu genul ala de servere.Eu am mai jucat aasa cum explici tu doar pe Half la counter altfel nu stiu.