| Crosss a întrebat:

Am avut un joc acum 4 ani.Era asemanator cu counter-strike numai ca nu era online. Aveai doua baze un rosie si un albastra daca bine mai tin minte si trebuia sa iei steagul de la cealalta echipa si sa il aduci la tine in baza ta si cealalta echipa facea la fel. Imi puteti zice va rog cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Crossfire poate?

| st3amgam3r a răspuns:

Team fortress sigur.A aparut si noua versiune a Team fortress 2 : mann vs machine. Daca vrei sa-l descarci gratis descarca programul steam si fa-ti un cont. Sper ca te-am ajutat.

| agentX99 a răspuns:

Poate Team Fortress? Acum exista si Team Fortress 2, e mai bine realizat.