| Eastwood a întrebat:

am o problema cu Counter-Strike, orice fel de cs as instala imi tot da arma pe stanga si nu se vede clar nimic din harta si nu merge sa schimb nici cum arma pe dreapta : nici din consola nici de pe H. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Te duci la optiuni, la video, setezi pe 32 de biti si ai undeva ceva cu o sagetuta in jos apesi pe ala si trebuie sa iti apara ceva cu opengl si selectezi opengl, setezi rezolutia la maxim si apoi ar trebui sa ai arma pe mana dreaptawinking daca nu, incearca si cu directx

| Eastwood explică (pentru RB26DETT):

Cum adica cu directx?

| RB26DETT a răspuns (pentru Eastwood):

Daca nu ti se schimba arma pe dreapta cand selectezi opengl atunci selecteaza directxwinking