| AnDuTzUKoM a întrebat:

La euro truck simulator 2 ce programe trebuiesc pentru a face bani : cheat engine si Network Framework?

Răspuns Câştigător
| RefinedStrings a răspuns:

Cheat engine. Il am eu. Dar iti strica tot cheful de joc. La 2 ore dupa ce mi-am bagat banii nu am mai avut nici un chef ca nu mai are farmec.

| AnDuTzUKoM explică (pentru RefinedStrings):

Mersi

| AnDuTzUKoM explică (pentru RefinedStrings):

Am incercat cu cheat engine 6.2 dar nu mi-a actualizat banii ce sa fac?

| RefinedStrings a răspuns (pentru AnDuTzUKoM):

Eu am cheat engine 6.2 si imi functioneaza perfect. Stii sa urmezi pasii respectivi?

| AnDuTzUKoM explică (pentru RefinedStrings):

Da

| AnDuTzUKoM explică (pentru RefinedStrings):

Am urmat pasi dar nu trebuie sa dau nimic sa se salveze?

| RefinedStrings a răspuns (pentru AnDuTzUKoM):

Nu. cand iti zice save, dai no

| AnDuTzUKoM explică (pentru RefinedStrings):

Ai idee de ce mi se strica motorul mereu?

8 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Iti da 100% Damage pentru ca ai jocul contrafacut. Adica nu ai cumparat jocul, si nu e original. Daca vrei, cauta pe internet cum sa faci, dar oricum de fiecare data cand intri in joc, va trebui sa NU fii conectat la internet.