| AndreiNegru a întrebat:

Am o intrebare, daca folosesti cheat engine pe ets2 adica Euro Truck Simulator 2 si faci bani xp mare, bani multi poti primi banned? Ca astfel nu se remarca ca am hack, adica ca nu sunt hacker pe ets2.

14 răspunsuri:
| AndreiNegru explică:

Orice joc cumpar va fi puterea cheat-ului engine. sparg datele codurile de securitate daca nu sunt serverele lor si pot fii editate si bag in orice joc online hack. in online intelegeti? in Multiplayer.

| Iuli122122 a răspuns (pentru AndreiNegru):

Ai discord sau ceva sa vb? Am niște jocuri la care nu exista sau e imposibil din pucutul meu de vedere chat engine?

| JicaContra a răspuns (pentru AndreiNegru):

NOPE, nu orice joc
sunt mai multe solutii anti-cheat-engine, de la ascundem bine ce ar modifica un hacker (Bloons Monkey City), pana la DRM, in care NIMIC modificabil nu e pe calculatorul tu ci numai pe serverele lor (World of Warcraft, Diablo 3)

| AndreiNegru explică (pentru Iuli122122):

Nu folosesc discord. ce jocuri? vrei sa fie hackuite.

| AndreiNegru explică (pentru Iuli122122):

Am Facebook cam toate jocurile nu zic cam toate dar se pot face hack pe jocuri descarcate. mai mult ca flash va muri ma rog merge si flash player dar. acum e mai puternic cheat engine apare 7.1

| Iuli122122 a răspuns:

Poti baga cati bani si cat xp vrei tu... dar pe multiplayer nu iti baga speed ca te ard adminii laughing

| AndreiNegru explică (pentru Iuli122122):

Si mai pot veni pe multiplayer?

| Iuli122122 a răspuns (pentru AndreiNegru):

După ce îți faci bani și XP în profil poți întra pe multiplayer... Poți face orice pe single... Dar pe multiplayer nu chiar tot pentru ca sunt alții care ori te raportează ori adminii umbla după tine.

| Iuli122122 a răspuns (pentru AndreiNegru):

Unde putem vorbi in privat? Cum te numesti pe Facebook?

| AndreiNegru explică (pentru Iuli122122):

Andrei Nitu

| Iuli122122 a răspuns (pentru AndreiNegru):

Realizezi ca is 20 conturi nu? laughing un link?

| AndreiNegru explică (pentru Iuli122122):

Haide sa-mi spui ce jocuri vrei sa-ti bagi.

| Iuli122122 a răspuns (pentru AndreiNegru):

Ti-am trimis acum cerere si mesaj