| iepuras_2362 a întrebat:

La farmerama, ce sunt coduri bonus? Si cum se folosesc unde le bag, sau unde le activez? Unde le gasesc?

Răspuns Câştigător
| Ralu383 a răspuns:

Le gasesti pe Forum, cum intri in farmerama iti va aparea o pagina pe care scrie N E W S i n partea dreapta a pagini gasesti o foaie alba cu randuri negre trasate pe ea.Dar fi atenta cu o litera sau cifra gresita codul nu va mai putea fi folosit.CODURILE SE DAU DOAR LA OCAZI SPECIALE

| iepuras_2362 explică (pentru Ralu383):

Dar unde le gasesC?

| Ralu383 a răspuns (pentru iepuras_2362):

Le gasesti pe Forumul Farmerama si rar pe TWITTER.Cum intri pe Forum gasesti scris F.A.Q. vei gasi acolo raspunsul la orice intrebare.Sau pe Forum la intrebari frecvente.Succes