| Gabriel1 a întrebat:

La FIFA 13 nu imi merge gamepadul bine, mai exact nu merge RS, pentru scheme.
E INTEX.

3 răspunsuri:
| raul_5117 a răspuns:

Buna! Am avut aceeasi problema. E o problema de soft, care din pacate e prezenta doar la fifa. Poti incerca PES-ul 2013. Acum imi merge si mie la PES RS-ul. Sper ca te-am ajutat.

| Euvorbeste a răspuns:

Buna daca doar RS nu merge e posibil sa fie stricat gamepadul.Gamepad Intex? Stiu ca fifa 13 acepta diferite gamepaduri, deci nu ar trebui sa fie o problema de compatibilitate.Cred ca prima varianta se aplica... Sper ca te-am ajutat.

| Gabriel1 explică (pentru Euvorbeste):

Nu e stricat, atata timp cat merge pe pes si fifa 11 etc.
Un program ceva? Am incercat sa fac configurarea in fifa 11 si sa copiez buttonsettings bla bla, alea 3, dar tot nu merge sad