| jaqchirac a întrebat:

La finalul jocului Mafia 2, Joe este urcat intr-o masina iar Vito, in masina cu Leo. La un moment dat, masina in care era Joe, o ia pe un drum diferit decat cel al masinii lui Vito. Intrebarea mea este urmatoarea: oare a fost omorat Joe sau nu? pentru ca exista foarte multe teorii, unele care chiar se bat cap in cap si as dori sa stiu si eu un raspuns clar, bazat pe niste argumente puternice.

Răspuns Câştigător
| VladGangstaBoy a răspuns:

Uite eu l-am terminat si stiu faza,dar nu cred ca joe e mort deoarece a aparut un expansion pack joe's adventures, nu-i un argument foarte bun, dar e tot ce am!

| jaqchirac explică (pentru VladGangstaBoy):

Am un prieten care a jucat Joe's Adventure, dar expansiunea n-are nimic de-a aface cu finalul, deoarece, in acel DLC, iti arata cateva misiuni, facute de Joe, in timp ce Vito era in inchisoare

1 răspuns: