| EleMeNt789456123 a întrebat:

La gta san andreas a bagat in folderul ...Gta san andreas user file... am bagat o salvare cu jocul terminat si cand dau pe salvarea aceea ma scoate din joc si imi zice sa caut o solutie pentru a merge si imi da asta

Solve a problem with Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas has stopped working properly.

To solve this problem, go to the Take 2 Interactive website to download and install the update:

Tap or click to go online to the Take 2 Interactive website for update instructions

dau pe link si nu stiu ce sa fac pe siteul acela daca puteti sa ma ajutati va rog frumos prin team viwer sau dati-mi id vostru de mess sau fb ceva! multumesc!

Cel mai bun respuns are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Reinstaleză GTA San Andreas.
O poți face simplu din Control Panel sau cu programul REVO http://ninite.com/revo/ (modul Avansat, ștergi și din regiștrii urmele rămase).

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Salut! Din cauză că salvarea jocului a fost coruptă de un mod.Caută pe internet fișierul Main.scm pe care îl înlocuiești pe cel din San Andreasul tău. Locația este în folderul Script din Data.