| FuFuVercetti a întrebat:

Salut, am o problema cu gta 4 (am win 7 professional). imi da o eroare " Grand Theft Auto IV has stopped working. Cum as putea-o solutiona? sad

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Click dreapta pe launcher GTA IV si -> Properties -> aici intra in tabul Compatibility -> in dreptul la Compatibility Mode si mai exact bifeaza la -> Run this program in Compatibility Mode for -> aici alege Windows XP SP3. Bifeaza si mai jos la Privilege Level -> Run this program as an administrator -> click Apply -> OK. Acum porneste jocul!

| FuFuVercetti explică (pentru neluL):

Problema persista si dupa ce am facut cum ai zis tu sad

| neluL a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Reinstaleaza jocul si cauta un pack bun! Lasa-mi mesaj privat si te ajut acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent ia crack gta iv.Razor scrie acolo la crack.Si iti va merge
Nu-i asa greu.
neluL prea complicat

| FuFuVercetti explică (pentru anonim_4396):

Problema persista si dupa ce am facut cum ai zis si tu sad ce pot face?