| Juic3Nice a întrebat:

Sall.Va rogggggg mult ajutati-ma am o problema la Gta San andreas.
Cand intru in el numi apare nimic nici jocu nici nimic si am win7 si am observat ca jos in dreapta e un stegulet si scrie acolo problemele pc-ului si scrie ca e doar o problema la gta:

Solve a problem with Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas has stopped working properly.

To solve this problem, go to the Take 2 Interactive website to download and install the update:

Tap or click to go online to the Take 2 Interactive website for update instructions.

Si imi da siteul de la Take 2 interactiv dar nu stiu ce sa fac.

Funda!

2 răspunsuri:
| digit12 a răspuns:

Trebuie upgradat ai o versiune mai veche si de aceea apare asa.
Poti sa il dezinstalezi si sa il instalezi al loc daca nu merge cu prima varianta!
Funda?

| Juic3Nice explică (pentru digit12):

Stai sa vad daca merge cum ai spus si iti dau dupa