| CayusMoise a întrebat:

La gta san andreas cum imi cresc viata (cea rosie), adica sa fie mai lunga ca am mare nevoie.

Răspuns Câştigător
| MaryanHD a răspuns:

Nustiu cum sa cresti viata, dar mai bine bagi codul baguvix, si iti trebuie trainer pentru gta sa, si e mai jos codul ala pentru. viata..si nu iti scade deloc tongue. Funda >?

1 răspuns:
| Caataa a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni cu ambulanta cand esti in ambulanta apasa 2 din stanga sus la tastatura si incepe nivelul trebuie sa faci 12 nivele si dupa iti zice ca viata tia crecut pana la maxim.merge 100% mie mi-a mers daca vreei un video cauta pe youtube scrie asa gta san andreas mission paramedic