| smyrobert a întrebat:

La intervale scurte de timp tot mi se inchine PC-ul brusc si cand il redeschid "windows has recovered from an unexpected shutdown windows 7" cum pot fac sa nu mi se mai repete

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Am deschis PC-ul si i-am dat trumul fara carcasa si am observat ca nu mai imi mergea ventilatorul de pe palca video deci se restarta pentru ca se incalzea prea tare. Deschide-l pe al tau, aspira-l si porneste-l uitandu-te sa vezi daca ventilatoarele se invart. Eu mi-am schimbat placa video si nu am mai avut probleme. Poate si tu ai aceeasi problema.

3 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Iti sugerez pur si simplu sa iti reformatezi pc-ul si sa iti bagi un windows xp deoarece este mult mai putin costisitor.Probabil ti se inchide deoarece pc-ul nu are destula forta sa il tina deschis. Funda?

| An0nYm0uSe a răspuns:

Daca ai widows-ul de mult timp poate fi si expirat big grin dar poate avea si praf in unitate big grin

| andreyesexy a răspuns:

Trebuie sa iti desfaci PC-ul si sa il cureti de praf