| alexandrualind a întrebat:

La jocul http://agar.io/ Care este diferenta dintre party si exprime si mai inca ceva.La teams nu tu alegi culoarea si ei ti-o da.Cum sunt clasate culoriile?

Răspuns Câştigător
| Andrada2 a răspuns:

La party ineori vin intr-un anumit loc niste celule mai mici si la experimental sunt niste celule maro cu tepi care fac puncte care trebuie sa le mananci daca wsti mai mic decat ea te mananca si te face in mai multe puncte daca o mananci te desparti in multe celule.
La teams de obicei ai culoarea cu cea mai mica putere ineori putin mai rar nimeresti si o culoare cu o echipa mai puternica.

1 răspuns: