| E7eRgY a întrebat:

La jocul League of legends cati campioni pot cumpara, am cumparat unul si nu imi apare ca si cumparat cu toate ca este unlock (champion owned).
Imi apare cu semnul exclamarii.
In prezent am 3 cumparati plus cel care este cu semnul exclamarii dar l-am cumparat.

Pot vinte championii dupa ce ii cumpar, care e treaba cu nu prea stiu.

Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Ii poti cumpara pe toti atata timp cat ai destule RP/IP-uri.
Iti apare cu semnul exclamarii pentru ca probabil este la free.
Si da, ii poti vinde, poti da refund, dar ai doar 3 refund-uri deci grija mare pe ce le folosesti.
Pentru refund, te duci la Store -> Purchases si acolo iti arata ce ti-ai cumparat si in dreapta scrie Refund.

| E7eRgY explică (pentru BlaDe17):

Nu pot beneficia de mai multe refunuri?
Sa le cumar sau ceva de genul.

Care sunt cei mai buni championi?

| E7eRgY explică (pentru BlaDe17):

Am vreo 7500 IP si nu stiu pe care sa il cumpar, care e mai bun.
Eu am jucat Master yi, Gangplank, Jax, i-am mai avut pe Skamer si Garen dar i-am vandut ca sunt slabi.

| BlaDe17 a răspuns (pentru E7eRgY):

Scuze, nu am mai intrat pe TPU, si nu am vazut reply-urile tale.
In legatura cu refundurile, nu din pacate nu poti beneficia de mai multe, nici sa cumperi altele, cat despre campioni, toti sunt buni daca stii sa joci cu ei, din ce ai spus mai sus as prefera Master Yi, dar cum spuneam fiecare este bun in felul lui, dar nu trebuia sa dai refund pentru campioni cumparati cu IP... daca vei dona pentru RP, si o sa ai nevoie sa intorci vreo comanda nu o sa mai ai...

| E7eRgY explică (pentru BlaDe17):

Te roig intra aici si da raspunsu, pentru funda happy.
Mersi.