| axxl a întrebat:

La jocul need for speed hot pursuit e3 2010 ce trebuie sa fac pentru product activation?!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa il cumperi si sa ai o cheie valida, care se gaseste pe interiorul DVD-ului original sau pe care o primesti in Steam/DirectDrive/etc, in cazul in care achizitionezi o versiune digitala!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ia unul de pe net daca l-ai descarcat tot de pe net. Dar daca ai joc pe dvd atunci e pe carcasa acel cod. Ai grija sa il scrii cu CapsLock activat.

| axxl explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Eu l-am luat luat de pe filelis*

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru axxl):

Ok,acum cauta un serial(key activation scrii) pe net. Sunt o gramada.