| Cucos_Constantin_1996 a întrebat:

Daca am need for speed hot pursuit 2010 cracuit pot sa ma loghez la autolog sau trebuie jocu cumparat din magazin?

3 răspunsuri:
| nuestenimic a răspuns:

Buna aceeasi problema o am si eu nu poti daca ai descarcat jocul de pe alt site numai daca jocul este cumparat dar mai este o solutie cauta pe net sau incearca sa te loghezi pe situl lor ai dupa ce ai facut contul pe site incearca-l sa te loghezi in joc

| Cucos_Constantin_1996 explică (pentru nuestenimic):

Ok multumesc o sa incerc. Ai site-ul oficial unde pot sa-mi creiez contul?

| nuestenimic a răspuns (pentru Cucos_Constantin_1996):

Intra pe https://www.ea.com/ si acolo sus in dreapta langa lupa o sa-ti apara un omulet si apasa acolo si dai create account nu stiu sigur daca functioneaza dar am vazut pe net ca merge incearca si daca merge da-mi un raspuns acum o sa incerc si eu.