| AvalohAlyn a întrebat:

La laptop merge jucat cu volanul?
ETS 2 in special
Cum sa fac sa nu mai fie incomod, din cauza tastaturii daca merge jucat pe laptop?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Iti sugerez sa cumperi Logitech G920 Wheel si sa folosesti acest tutorial video pentru configurarea jocului ETS2: https://www.youtube.com/watch?v=pMDNmyPJGgM

1 răspuns:
| Mdrăgan a răspuns:

Volanul functioneaza 100% pe laptop...ca sa nu iti fie incomod, incearca sa dai laptopul mai in spate cand te joci, sau conecteaza l la un monitor/televizor cu un cablu hdmi sau vga, si te joci linstit...multa bafta!