| SmecheruCuSpate a întrebat:

La league of legends, ce sa aleg, elise sau volibear?

5 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

Depinde cum iti place sa joci si de ce ai nevoie daca preferi sa lupti cu rezistenta mare si sa ajuti coechiperi ia-til pe volibear daca iti place sa joci solo pe AP ia-o pe elise. bafta

| xDenysx a răspuns:

Eu ti-l recomanad Pe Volibear
De ce pentru ca elise nu as vrea sa o jignesc daca nu isi face treaba bine...
daca ai rune bune ai o sansa cu ea dar volibear nu are nevoie de mult ajutor de la rune sincer...

| SainTsouL a răspuns:

Sincer nu imi place nici unul.dar amandoi sunt op. daca ai jucat cu unul dintre ei pana acum, sau chiar cu amandoi ar fi ideal, pentru ca te-ai putea decide mai usor. daca iti place sa joci tank ia-ti-l pe volibear.mi se pare mai ok volibear. poti sa-l faci si jungler.

| Amplifier a răspuns (pentru SainTsouL):

Ce inseamna OP?

| ovy04 a răspuns (pentru Amplifier):

OP - overpowered, adica un campion care este mult prea puternic