| Turlea_Ionut-Laurentiu_1989 a întrebat:

Buna tpu.Eu ma joc league of legends si nu sunt hoatarat intre doi campioni zed sau volibear(amundoi imi plac lafel de mult)zicetimi si mie care ar fi mai bun pentru mine.

Răspuns Câştigător
| Dimitrix a răspuns:

Depinde ce vrei sa fie. Volibear e pe locul 2 la campionii tank ( primul e alistar) si mori greu cu el sie usor de jucat.
Sau daca vrei sa faci killuri la greu ti-l recomand pe zed ( e mult mai greu de jucat ) dar daca stii ce iteme sa iti pui este ff belea.
Daca il alegi pe Zed trimite-mi mesaj sa itizic cum sa faci itemele.

1 răspuns:
| Realraptors404 a răspuns:

Dupa parerea mea Zed e mai smecher si mai bun in toate privintele.Iar Volibear (nu ca nu e bun) dar nu prea il am la inima!