| Sarca_Edy_2000 a întrebat:

La metin 2 cum poti schimba fata metinului! vreau sa-l fac sure dar are fata urata!

1 răspuns:
| R3dEyE a răspuns:

Pai in primul rand te-ai exprimat foarte prost, nu prea inteleg la ce te referi.
Daca am inteles eu bine, vrei sa ii schimbi fata caracterului sura? Daca asta e, iti zic eu sa te lasi de metin, pentru ca:
1) In primul rand nu se poate asa ceva.
2) In al doilea rand, daca te iei dupa cum arata caracterele in loc sa te iei dupa puterea lor, e clar ca esti un jucator care e paralel cu metinu si nu are ce continua in acest joc.