| HelpBoy a întrebat:

La metin la ce lvl devine calu armat? si ce trebuie sa fac la misiunea aia stiu ca se face in grup funda

Răspuns Câştigător
| xXWyKyXx a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai 11 medalii ca sa faci armatu de la cap la coada... Cu 10 medalii faci misiuni la Grajdar. Te duci la el si daca ai cal alegi "Grajdar" Si o sa te duci la anumite puncte de pe mapa...
Dar ai grija nu trebuie sa te dai jos ca nu o sa mai poti face mis...
Faci lvl la cal odata pe zi... (24 ore)

Armatul il ai la lvl 11 // Si ca sa il castigi faci o misiune cu cativa oameni de preferat lvl mai mare... Va duceti in desert si bateti arcasi scropion si arcasi serpi.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

La ultima misiune, ca sa il faci armat trebuie sa omori Serpii aia din desert, nu archasii ceilalti, si trebuie sa faci si primele 10 misiuni ca sa ajungi acolo la misiunea 11 pentru armat.Bafta la otele.

| fredi a răspuns:

Pai da asta e eu is gm am mistret i simplu de facut armatu si numa de la 35 poti sa ti-l faci