| bunny_6472 a întrebat:

La metin2 pana la + cat pot sa fac armele si armurile. am auzit ca la +nu stiu cat crapa.

Răspuns Câştigător
| AndreYutzUU a răspuns:

Poti sa le faci pana la +9, atunci au atacul si apararea maxim, si stralucesc, de la +5 incolo iti trebuie ingrediente care nu se gasesc tocmai usor...trebuie sa te bati cu diferiti monstrii. Funda? hai ca am raspuns cel mai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe Ro esueaza si la +2.dar pe metine private nu esueaza pana la +6. Pe metinele private la + 1 +2 +3 etc esueaza numai armele, armurile epice. [posedata, king, epice, sirius, demon sau evantai epic]. Si cand esueaza sau "crapa" cum zici ulaughing ori esueaza pana la +0 ori de la 8-7, 7-6 etc.
Maximul de + e 9!
Si daca faci armele si armurile la fierar daca esueaza nu o mai ai in inventar...dar daca le faci cu pergament ramane in inventar dar ramai cu un + mai mic.
Sper ca ai inteles ceva:*
By3 :*.

| paul99 a răspuns:

Pai depinde daca esti pe mt 2 ro iti esuiaza pe la +6,+5,+4 sau daca esti pe privat le poti face cu bles